Arsenal on pidamas läbirääkimisi Belgia ründajaga?

Yannick Carrasco

FOTO: Max ROSSI / REUTERS

Belglasest ründaja Yannick Carrasco kinnitas, et tema läbirääkimised Euroopa meeskonnaga on edukalt käimas. Kas selleks meeskonnaks on aga Arsenal? 

Atletico Madridis särama löönud Carrasco suundus üllatuslikult möödunud aastal Hiina kõrgliigasse Dalian Yifangi meeskonda. Nüüd soovib belglane siiski Hiinast tagasi Euroopasse naasta ning läbirääkimised klubidega on käimas. Küsimuseks on ainult see, kas praegune koduklubi lubab Carrascol lahkuda.

«Minu läbirääkimised lähevad väga hästi, olen rahul oma võimalustega. Ma usun, et minust saaks uues koduklubis üks tähtsamaid mängijaid,» rääkis 25-aastane Carrasco Hispaania väljaandele Sport.

«Ma usun, et uues koduklubis saab minust üks tähtsamaid mängijaid, aga kõigepealt pean ma saama koduklubilt loa meeskonnast lahkumiseks. Isiklikust ning perekonna vaatenurgast sooviksin kindlasti tagasi Euroopasse tulla,» rääkis Carrasco.

Peamiselt seostatakse belglast Inglismaa kõrgliigaga, kus väidetavalt soovivad meest soetada mitmed klubid. Eelkõige räägitakse aga liitumisest Arsenaliga.

Tagasi üles