Hispaania vutistaarile tehti 70 õmblust

Toimetas Indrek Raudkivi
Deportivo Coruna jalgpallur Alex Bergantinosele (valges) tehti  kolmapäeval koguni 70 õmblust
Deportivo Coruna jalgpallur Alex Bergantinosele (valges) tehti kolmapäeval koguni 70 õmblust Foto: Juan Medina / Reuters

Üks tont käib ringi mööda Euroopat. Vigastustetont. Hispaania kõrgema jalgpalliliiga kolmapäevases üleminekumängus lõi Real Mallorca poolkaitsja Marc Pedreza tahtmatult Deportivo de La Coruña ametivenda Alex Bergantinost.

Hirmujudinaid tekitanud intsident juhtus mängu 41. minutil. Külalisvõistkond tundus olevat tugevalt ülemotiveeritud. Kodumeeskond Deportivo läks mängu Fede Cartabria 37. minuti väravast 1:0 juhtima, kuid neli minutit hiljem polnud värav enam kellegil meeles, sest Mallorca mängija Pedreza tahtis keskväljal libistades palli vahelt võtta, kuid sõitis tald ees Bergantinosele näkku.

Bergantinos viidi üleni verisena väljakult ära. Tema suu vajas kirurgilist sekkumist. Samal päeval tehti mehele koguni 70 õmblust. Punase kaardi saanud Pedreza käis Bergantinost haiglas vaatamas. Deportivo võitis esimese matši 2:0, kuid Bergantinos ei saa Mallorcas peetaval teises kohtumises Deportivo rivistuses kaasa teha.