Sadio Mane väravad aitasid Senegali 16 parema sekka

5554782 24.06.2018 Senegal's Sadio Mane controls a ball during the World Cup Group H soccer match between Japan and Senegal outside the Ekaterinburg Arena, in Yekaterinburg, Russia, June 24, 2018. Pavel Lisitsyn / Sputnik Foto: Pavel Lisitsyn / Sputnik

Liverpooli ääreründaja Sadio Mane kaks väravat tõi Senegalile kindla 3:0 võidu Keenia üle.

Aafrika meistrivõistluste C-alagrupi kolmandas voorus kohtusid omavahel Senegali ja Keenia rahvusmeeskonnad.

Tempokalt kulgenud avapoolajal jäid väravad löömata, kuid kõige lähemale jõudis skoorimisele just Mane, kes eksis 29. minutil sooritatud penaltil.

Senegal tegi riietusruumis mõned taktikalised muudatused ja see toimis ideaalselt, sest juba 63. minutil kasutas vastaste peataoleku ära Ismaila Sarr, avades mänguskoori ilusa üle puusa sooritatud löögiga.

Seejärel algas Mane pidu, kui järjepanu 71. ja 78. minutil Liverpooli välejalg lõppresultaadi tabloole tõi, viimane kusjuures jällegi löödud penaltil.

Senegal kohtub 16 parema hulgas juba 5. juulil Uganda koondisega.