Paide jätkas head hoogu, Kalju viigistas teist mängu järjest

Erko Litvjakov
, Reporter
Paide linnameeskond.
Paide linnameeskond. Foto: Germo Aabla

Eesti jalgpalli Premium Liiga 19. vooru avakohtumised leidsid täna aset. Paide Linnameeskond põrmustas kodus 6:1 FC Kuressaare ning Narva Trans suutis kodus 1:1 seisuga väärtusliku viigipunkti kätte saada Nõmme Kalju FC meeskonnalt.

Tänase päeva esimeses mängus läksid omavahel vastamisi Paide ning Kuressaare.

Kolmandal tabelireal paiknev Paide otsustas mängu ära juba esimesel poolajal, kui kahest Yann Michael Yao ning Andre Frolovi ning Ander Ott Valge väravast suudeti esimene poolaeg võita 4:0.

59. minutil suutis küll Märten Opp ühe värava saarlaste poolt tagasi lüüa, kuid Henri Välja ning Alassana Jatta tabamused tegid mängu lõppseisuks 6:1.

Teises kohtumises võtsid mõõtu Narva ning Kalju.

Äärmiselt pinevaks kujunenud kohtumises suutis 31. minutil Liliu väravast Kalju juhtima minna. Teisel poolaja 56. minutil nõelas aga Narva Eric Mc Woodsi väravast tagasi ning rohkem ei suutnud kumbki meeskond teise väravasse palli saata.

Homses vooru tippkohtumises lähevad kel 16 vastamisi tabeliliidrid FC Flora ning FCI Levadia. Samuti kohtuvad Lõuna-Eesti derbys kell 19 omavahel Tartu Tammeka ning Viljandi Tulevik.