Williams avaldas, et vabandas Osaka ees pärast vastuolulist US Openi finaali

Naomi Osaka ning Serena Williams pärast US Openi finaali.

FOTO: USA TODAY SPORTS / USA TODAY SPORTS

Pärast eelmise aasta Naomi Osaka US Openi finaali võitu ei räägitud mitte jaapanlanna võimsast saavutusest, vaid tema iidoli Serena Williamsi skandaalsest vahejuhtumist pukikohtunikuga. Nüüd avaldas Williams, et saatis pärast juhtunut Osakale vabanduskirja.

Osaka alistas finaalis Williamsi 6:2, 6:4, kuid inimestele jäi rohkem meelde Williamsi sõnelemine pukikohtunik Carlos Ramosega.

Ajakirjas Harper's Bazaar avaldatud essees tunnistas Williams, et antud juhtum painas teda mitu päeva ning et ta käis olukorra parandamiseks ka teraapias.

Serena Williams sõnelemas pukikohtuniku Carlos Ramosega.

FOTO: USA TODAY SPORTS / USA TODAY SPORTS

Williamsile tundus, et parim viis asi lahendada on endast kõik välja kirjutada ning saata Osakale sõnum.

«Mulle meeldiks, kui ma saaks sellesse hetke tagasi minna. Ma olin ja olen alati sinu üle õnnelik ja sind toetav,» tunnistas Williams Osakale. «Ma ei tahaks kunagi röövida ühegi naise, eriti teise mustanahalise naissportlase võimalust särada. Ma ei jõua su tulevikku ära oodata ning usu mind, ma jään alatiseks su suureks fänniks.»

Williamsi sõnul tulid tal koheselt pisarad silma pärast Osaka vastust: «Inimesed ajavad tihti viha ja jõudu segamini, kuna nad ei suuda neil kahel vahet teha,» vastas Osaka Williamsile. "Keegi pole enda eest niimoodi seisnud nagu sina ja sa pead seda jätkama.»

Tagasi üles