Tihe rebimine rannajalgpalli meistriliigas

BSC Thunder Häcker mängija Erol Kigaste sooritamas käärlööki

FOTO: Ants Liigus/rannajalgpall.ee

Nädalavahetusel toimusid Pärnus Sportland Beach Arenal põnevad Optibet rannajalgpalli meistriliiga kohtumised ning head minekut näitas BSC Thunder Häcker, kirjutab rannajalgpall.ee.

Põhiturniiri võidu poole liikuv Thunder Häcker suutis kahe päeva jooksul peetud mängudes kaotust vältida ning hoiab 20 punktiga tabelis esikohta. Teisele positsioonile tõusis 14 punktiga Nõmme BSC Olybet, kogudes neljast kohtumisest kolm võitu ja alistades. Muuhulgas alistati ka valitsev meister SK Augur Enemat, kes langes tabelis 12 punktiga kolmandale kohale.

Viimase play-off koha peale käib kõva võitlus, kui Saue Jalgpalliklubi ja BSC Üksjalgvärav Elementmaster on mõlemad kuue punkti peal. Tänu võidule viimasest omavahelisest kohtumisest on kerge eelis Sauel, kes hoiab neljandat positsiooni, Üksjalgvärav Elementmaster paikneb viiendal kohal.

Kolmanda ringi mängud peetakse 28. juulil ja 10. augustil Pärnus, Sportland Beach Arenal. Põhiturniiri neli parimat meeskonda pääsevad 24. augustil Tallinnas peetavale play-off turniirile, kus selgub ka Eesti 2019. aasta meister rannajalgpallis.

Tagasi üles