Järelvaadatav: U20 korvpallikoondis alistas suureskooriliselt Armeenia

Pildil U20 koondise liige Matthias Tass.
Pildil U20 koondise liige Matthias Tass. Foto: Siim Semiskar

Eesti U20 korvpallikoondis läks Euroopa meistrivõistluste B-divisioni neljandas kohtumises vastamisi Armeenia koondisega. Eesti võttis ülikindla 99:41 võidu ja säilitas võimaluse veerandfinaali pääsemiseks.

ENNE MÄNGU:

Eesti U20 koondis alustas Portugalis toimuvat B-divisioni turniiri võidukalt, kui avakohtumises suudeti koguni 86:37 alistada Kosovo eakaaslased. Juba teises mängus tuli vastuastuda Rootsi koondisele. Kaasahaarava kohtumise keerasid eestlased enda kasuks viimasel sekundil tabanud kaugviskega, millega saadi tabelisse 59:56 võit.

Esimene tagasilöök tuli üleeile, kui Hollandi meeskonnalt võeti vastu lausa 57:84 kaotus, millega läheb alagrupist edasipääsu püüdmine väga keeruliseks. Siiski jääb tänase võidu korral veel homme võimalus Gruusia meeskonna vastu, kes on seni vaid võite tunnistanud. Veerandfinaali pääseb alagrupi kaks paremat.