Täna avas Premium liiga 20. mängudevooru Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vaheline kohtumine. Tulises heitluses oli kaalul meistriliiga kolmas koht. Olgugi, et mäng lõppes 1:1 viigiseisul, tõusis marjamaale edukat hooaega tegev Paide esindusmeeskond.

Paide jalgpallurid asusid kohtumist juhtima 21. minutil, kui hooaja 12. värava sai kirja Ander Ott Valge. Peale seda läks käima tõeline möll, sest kuni Kalju viigiväravani jagas peakohtunik Grigori Ošomkov mõlema tiimi mängijatele kokku kuus kollast kaarti. Esimese 15 minutiga oli hoiatuskaardi teeninud juba kaks jalgpallurit.

Kalju, kes suutis kolmapäeval murda Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril järgmisesse ringi, tõi Hiiu staadioni tabloole viigi alles 77. minutil, kui Sander Sinilaid lõi omavärava.

Järjekordne tubli esitus tõstis Järvamaa klubi 40 punktiga Premium liigas kolmandale kohale. Nõmme Kaljul on täpselt sama arv punkte, kuid parem väravate vahe annab eelise Paidele.

Liider FC Flora ja teisel tabelireal paiknev FCI Levadia peavad enda kohtumised pühapäeval, kui mängitakse vastavalt FC Kuresaare ja Maardu Linnameeskonnaga.