Kalju peatreener: olen valmis Flora salli kaela panema!

Roman Kožuhhovski.

FOTO: Õhtuleht.ee

Reedel Hiiu staadionil peetud Eesti jalgpalli meistrivõistluste Premium liiga 20. mänguvooru avamatšis leppisid Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond 1:1 viiki. Kalju peatreener Roman Kožuhhovski resultaadiga rahule ei jäänud.

«Oleksime pidanud selle mängu võitma, Paide alustas hästi ning agressivselt ja esimesed veerand tundi olime mängust väljas. Hiljem mäng tasakaalustus, kuid resultaadiga ei ole ma üldse rahul,» rääkis Kožuhhovski. «Peab tunnistama, et mõtlesime täna (eile – toim.) vaid tänasele mängule, ja tulime platsile võidumõtetega. Ettevalmistus Glasgow mänguks algab vahetult päras seda intervjuud.»

Platsile jooksis vahetusest ka Kalju värske täiendus, 19-aastane uus-meremaalane Max Mata. Noor mängumees toodi laenule Šveitsi klubist Zürichi Grasshoppers ja sai oma Eestisse tulekust teada alles teisipäeval.

Mata kohta ütles Kožuhhovski, et mehel jätkub nii füüsist kui kiirust. «Ta annab meile võimaluse ründeliiniga enam varieerida.»

Kožuhhovski palus rõhutada, et ta soovib Florale Euroopa liiga teise ringi jõudmise puhul õnne ning kutsub üles Flora ja Kalju ning ka teiste Eesti klubide fänne eurosarjade matšidel tribüünidel jõud ühendama.

«Tahan, et Eesti klubid jõuaksid võimalikult kaugele. Mina olen valmis rohelise (Flora – toim) salli kaela panema,» ütles Kožuhhovski.

Tagasi üles