Latvala: üritan suvepuhkuse ajal autoralli sootuks ära unustada

Jari-Matti Latvala.

FOTO: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Toyota Gazoo meeskonna sõitja Jari-Matti Latvala leiab, et suvepuhkus on tema jaoks ideaalne, sest ainult nii on võimalik järgmistel rallidel korralike tulemusi saavutada.

«Ma üritan suvise pausi ajal ralli üldse ära unustada ja selle peale mitte mõelda. Mul on mõnus uus suvila, üritan ralli asjadest täiesti eemale saada. See on mulle ainult kasuks, pean sellest ralli asjast veidikeseks lihtsalt välja saama,» rääkis Latvala wrc.com-ile.

«See hooaeg on olnud jälle väga keeruline. Pean selle pausi abil suutma end ümber häälestada ja Soome rallist alates üritama üha paremaks muutuda. Mul on kiirus olemas, aga mul on liialt halba õnne ja oma vigu. Nende kahe asja kombinatsiooniga polegi korralikke tulemusi,» rääkis Latvala.

«Viimasel rallil Sardiinias, kui ma esikohalt üle katuse käisin, mõtlesin vaid, et see pole võimalik et auto sellise koha peal niimoodi üle katuse läheb. Aga need asjad tuleb unustada ja tulevikku vaadata. Suvepaus aitab sellele kaasa,» kinnitas Latvala.

MM-arvestuses on soomlane alles 7. kohal, kuid järgmine MM-etapp tema jaoks kodustel Soome katsetel võiks aidata punktitabelis Latvalal ka tõusta, sest viimasest 10 korrast kaheksal on Latvala Soomes poodiumil lõpetanud.

Tagasi üles