Zidane: ma ei ole kellegi suhtes lugupidamatult käitunud

Real Madridi peatreener Zinedine Zidane. FOTO: PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP

Real Madridi jalgpalliklubi peatreener Zinedine Zidane eitas lugupidamatut käitumist Gareth Bale’i suunas ning väitis, et Walesist pärit ründaja ei soovinud pühapäeval Müncheni Bayerni vastu väljakule tulla.

Zidane ütles pärast mängu, et Bale on väga lähedal klubist lahkumisele ning see oleks kõigidele osapooltele kasulik lahendus.

Nende kommentaaride valguses rääkis Bale’i agent Jonathan Barnett, et Zidane käitus lugupidamatult.

«Ma ei ole kellegi suhtes lugupidamatult käitunud,» sõnas Zidane. «Ma lihtsalt ütlesin, et klubi teeb tööd Bale’i lahkumise nimel.»

«Gareth ei võtnud Müncheni Bayerni vastu peetud mängust osa, sest ta ei tahtnud. Ta põhjendas seda sellega, et klubi proovib teda müüa,» rääkis Zidane suurt poleemikat tekitanud juhtumist.

Bale’i on suve jooksul mitmete erinevate klubidega seostatud, mille hulgas on ka Inglismaa kõrgliiga meeskonnad Manchester United ja Tottenham, kelle ridadest ta 2013. aastal Madridi siirdus. Kõige töenaolisemaks peetakse hetkel Bale’i liikumist Hiinasse.

«Klubi teeb, mida peab tegema ja muud ei olegi. Bale on hetkel koosseisu osa ja ma austan seda. See on minu jaoks kõige tähtsam,» ütles Zidane lõpetuseks.

Tagasi üles
Back