Meistrite liiga poolfinalist tegi tulise viigi Kreeka gigandiga

Eelmisel hooajal jõudis Amsterdami Ajax suurepäraste esituste toel Meistrite liiga finaali. Foto: / imago/Pro Shots

Täna peeti jalgpalli Meistrite liiga eelringide kolmas vaatus, kus suurematest klubidest astusid heitlusesse Amsterdami Ajax, FK Crvena Zvezda ja Dinamo Zagreb.

Ajax kohtus Kreekas kohaliku Thessaloniki PAOKiga, kellega lepiti 2:2 viiki. Skoori avas 10. minutil Maroko rahvuskoondislane Hakim Ziyech. 32. minutil suutsid vastased Chuba Akpomi väravast viigistada ja loetud aja möödudes viis Leo Matos meeskonna kodupubliku ees juba juhtima.

Teisel poolajal tõi staadioni tulikirjale viigiseisu vanameister Klaas Jan Huntelaar ning sellega ka kohtumine lõppes.

Korduskohtumises on kerge eelis Hollandi tiimil, sest PAOKi võõrustatakse kodumurul ja Kreekast võetakse kaasa olulised kaks võõrsilväravat.