Erko Litvjakov
, Reporter
JK Tartu Tammeka.
JK Tartu Tammeka. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Eesti jalgpalli Premium liiga 23. vooru kohtumises alistas JK Tartu Tammeka 1:0 FC Flora ning JK Tallinna Kalev võttis võõrsilt skalbi FC Kuressaarelt.

Äsja eurosarjast välja kukkunud Flora võõrustas täna Lilleküla staadionil Tartu Tammekat.

Äärmiselt kiire tempolise mängu esimene poolaeg lõppes suure võitluse järel 0:0 seisuga. Teise poolaja alguses suutis aga Tristan Koskor 52. minutil Markus Soometsa suurepärase eeltöö järel palli väravasse lüüa.

Tartlased suutsid seisu lõpuni hoida ning võtavad kaasa väärtuslikud 3 punkti. Tegu oli ajaloos alles kolmanda korraga, kui Tammeka on suutnud Flora alistada.

Tänases teises kohtumises alistas Tallinna Kalev võõrsil Kuressaare. Mängu ainukese värava lõi 66. minutil Reinhard Reimaa.

Võiduga tõusis Tallinna Kalev väljakukkumistsoonist välja, Kuressaare jaoks oli tegu kolmanda järjestikuse kaotusega.