Lampardi debüüt lõppes Manchester Unitedi hävitustööga (1)

Erko Litvjakov
, Reporter
Manchester United väravat tähistamas.
Manchester United väravat tähistamas. Foto: JASON CAIRNDUFF / Action Images via Reuters

Äsja lõppenud Inglismaa jalgpalli kõrgliiga esimese vooru keskses mängus alistas Manchester United 4:0 Londoni Chelsea.

Chelsea alustas küll mängu hoogsalt, kuid Kurt Zouma lohaka kaitsetöö tulemusena teenis Marcus Rashford penalti, mille mees ka ise 18. minutil realiseeris.

Esimene poolaeg lõppes 1:0 Unitedi eduseisul, kuid teisel poolajal algas Unitedi hävitustöö.

65. minutil lõi Anthony Martial seisuks 2:0 ning kõigest kaks minutit hiljem suutis Rashford teise värava enda nimele kirjutada.

Chelsea jaoks oli kirstunael debütandi Daniel Jamesi 81. minuti kontrarünnakust löödud värav.

Kohtumise lõppseisu tulemusena tõuseb United teisele tabelireale, linnarivaal Manchester City on liider.