Eesti U16 korvpallikoondis hävis Türgile (1)

Eesti U16 korvpallikoondis.
Eesti U16 korvpallikoondis. Foto: Jana Laigo

Eesti U16 korvpallikoondis jätkas A-divisjoni 47:84 kaotusega Türgi eakaaslastele.

Kohtumine Türgiga algas kohe raskelt, kuna mitmete pallikaotuste tulemusena suurenes vahe kohe kahekohaliseks ning Türgi ei vaadanud enam kordagi tagasi. Eesti jäi avaveerandil vastastele 13:33 alla ning kuidagi ei suudetud türklastega sammu pidada.

Enne viimast veerandit oli vahe juba enam kui 30 punkti ja lõpp oli lihtsalt resultaadi vormistamine. Eesti edukaim korvikütt oli täna 11 punktiga Ken-Martti Reinart, Gregor Kuuba ja Henri Veesaar toetasid teda 9 punktiga.

Vastaste resultatiivseimana viskas Adem Bona 14 minutiga 14 silma. Lisaks viskasid veel 3 mängumeest kahekohalise arvu punkte.

Alagrupis vaid kaotuseid tunnistanud Eesti kohtub kaheksandikfinaalis seni alistamatu Prantsusmaa koondisega.