Anett Kontaveit: ei tunne, et oleksin platsil kehvem mängija olnud

Kontaveit mängus Barty vastu.

FOTO: Rob Carr / AFP

Anett Kontaveit sõnas mängujärgses intervjuus Eesti ajakirjanikele, et Ashleigh Barty vastu ta mingit tasemevahet ei tundunud.

«Mängisin enda arvates hästi. Kolmas sett oli  hea kvaliteediga ja tasemevahet ma ei tundnud. Oli võrdne mäng, lihtsalt täna võitis tema. Ei tunne, et oleksin platsil kehvem mängija olnud.

Kontaveit jõudis korra kolmandas setis kahe punkti kaugusel matšivõidust. Eestlanna sõnul ei olnud tal sel hetkel õnne. «Otsustav serv läks millimeeter pikaks, järgmine pallivahetus lendas jälle napilt auti - sinna see moment läks,» kommenteeris 23-aastane eestlanna.

Tingimused Cincinnatis olid Eesti esireketi hinnangul rasked. «Igapäev sellise kuumusega ei mängi, ses suhtes oli päris raske. Olud on siiski võrdsed kõigile. Viimastel punktidel oli  natuke kops koos, aga üldiselt tundsin ennast hästi.

«Kokkuvõttes olen turniiriga rahul. Arvan, et sain häid võite ja tahtsin ka täna väga võita. Liiga kurb siiski ei ole, Barty on ikkagi maailma teine reket,» võttis Kontaveit turniiri kokku.

Järgmise kohtumise peab Kontaveit US Openil, kuhu läheb enda sõnul hea vormi ja positiivse häälestatusega. US Open algab 26. augustil.

Tagasi üles
Back