Premium liiga kohtumises löödi kokku 10 väravat!

JK Tartu Tammeka.
JK Tartu Tammeka. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Täna sai avapaugu Premium liiga 24. mängudevoor, kui vastamisi läksid Tartu Tammeka-Narva Trans ja FC Flora-Tallinna Kalev. Kusjuures esimene kohtumine lõppes tartlaste ulmelise 6:4 võiduga.

Tartus Tamme staadionil peetud kohtumise avapoolaeg tõi 638 pealtvaataja ees viis väravat, kui võõrustajate poolt said väravad kirja Patrick Genro Veelma (2), Markus Soomets ja Mihkel Järviste. Piirilinna klubi poolt sahistas võrku Aleksandr Zakarliuka.

Teises vaatuses väravatesadu jätkus. 49. minutil vähendas Transi kaotusseisu Markas Beneta, kuid Tammekal oli vastus 10 minutit hiljem taas olemas, sest 2002. aastal sündinud Veelma vormistas kübaratriki. Lõppskoori kujundasid Eric McWoodsi (2) ja Sten Reinkorti väravad.

Tänase matši muutis omapäraseks asjaolu, et Tammeka poolt oli kolm skooritegijat sündinud aastatuhande vahetusel. Nii Soomets kui Järviste nägid ilmavalgust 2000. aastal, tartlaste kangelaseks kerkinud Veelma liitus nendega kaks aastat hiljem.

Võit kinnistas Tartu Tammeka positsiooni liigatabeli viiendal kohal. Narva Trans on kuues ja jääb neist maha kolme punktiga.