Levadia alistas väravaterohkes mängus Paide

Levadia jalgpallimeeskond
Levadia jalgpallimeeskond Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Premium liiga 34. vooru keskses kohtumises alistas FCI Levadia koduväljakul Paide Linnameeskonna 3:2.

Levadia asus juhtima juba 8. minutil, kui Rasmus Peetson värava alt palli võrku lükkas. 67. minutil suutis Paide nurgalöögist viigistada, kui peaga oli täpne hispaanlane Mikel Gurrutxaga. Möödus vaid kolm minutit, kui Pavel Marin Dmitri Kruglovi tsenderduse järel seisuks 2:1 tegi. 75. minutil kukkus pall rikošetist ette Levadia ründajale Nikita Andrejevile, kes värava eest ei eksinud. 81. minutil tegi taas nurgalöögist skoori Gurrutxaga, kes tabloole seisu 3:2 tõi.

Paidel oli viimase kümne minuti jooksul veel võimalusi, kuid seis tablool jäi endiseks. Tulise mängu lisaminutitel teenis teise kollase kaardi Paide eest kaks väravat löönud Gurrutxaga, kes platsilt enne lõpuvilet lahkuma pidi.

Levadia tõusis tänase võiduga 59 punkti peale ja kerkis uuesti Premium liiga liidriks. Florat edestatakse ühe punktiga, kuid Floral on mäng vähem peetud. Paide jätkab 49 punktiga kolmandal kohal.