Jälle City, jälle VAR! Tottenham ja Manchester City leppisid viiki

City ja Tottenhami vaheline kohtumine eelmise aasta Meistrite liiga veerandfinaalis. Foto: ADRIAN DENNIS / AFP

Inglismaa kõrgliiga teise vooru oodatuimas kohtumises tegid Manchester City ja Tottenham Hotspur tulise 2:2 viigi. Gabriel Jesus lõi üleminutitel City eest võiduvärava, kuid VAR otsustas selle tühistada.

Mängu alustas paremini City ning 20. minutil avas skoori Raheem Sterling, kes Kevin de Bruyne täpse tsenderduse peaga väravasse suunas. Möödus vaid kolm minutit, kui Tottenhamil oli vastus olemas - argentiinlane Erik Lamela saatis City väravavaht Edersoni seljataha ilusa kauglöögi. 35. minutil leidis väravavõrgu taas ülesse Manchesteri meeskond, seekord oli täpne Sergio Agüero.

Teisel poolajal otsustas Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino tuua värskust juurde. 56. minutil sekkus vahetusest Lucas Moura, kes vaid mõnikümmend sekundit hiljem nurgalöögist palli väravasse toimetas.

Mängu lisaminutitel sahises võrk uuesti, Gabriel Jesus lõi palli nurgalöögi järgses olukorras väravavõrku, kuid City mängjate tähistamine sai kiire lõpu, sest VAR fikseeris käega mängu.

Eelmise aasta Premier League'i meistritele on selline stsenaarium juba tuttav. Möödunud Meistrite liiga hooajal juhtus täpselt sama asi veerandfinaalis. Täpselt sama vastasega.