Inglismaa kõrgliigasse tõusnud Sheffield võttis esimese võidu, Chelsea ei suutnud enamat viigist

Sheffield United tähistab võitu.
Sheffield United tähistab võitu. Foto: Nigel French / EMPICS Sport

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga teise vooru kohtumises leppis Londoni Chelsea Leicesteriga 1:1 viiki, samas kui Sheffield United sai Crystal Palace'i üle magusa 1:0 võidu.

Selleks hooajaks Inglismaa kõrgliigasse tõusnud Sheffield United on hooaega alustanud vägagi korralikult. Avamängus viigistati võõrsil 1:1 Bournemouthiga, täna kohtuti kodus Crystal Palace'iga. Kohtumine suudeti võita 1:0, kui 47. minutil lõi mängu ainukese värava John Lundstram.

Chelsea jaoks on tänavune hooaeg alanud kehvasti – liiga avamängus kaotati 0:4 Manchester Unitedile, seejärel kaotati UEFA superkarikafinaalis penaltitega Liverpoolile. Täna kohtuti kõrgliiga teises mänguvoorus Leicesteriga. Mason Mount viis Chelsea kohtumist 1:0 juba 7. minutil juhtima, aga Wilfred Ndidi suunas 66. minutil nurgalöögist tulnud palli peaga võrku ning kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Sheffield United on nüüd kõrgliigas nelja punktiga seitsmendal kohal, Leicester City on kogunud kaks punkti, millega ollakse 12. kohal. Crystal Palace on ühe punktiga, 14. kohal, Chelsea on täna teenitud ühe viigipunktiga alles 15. kohal.