PSG sai Prantsusmaal üllatuskaotuse

Edilson Cavani kaotusele reageerimas.
Edilson Cavani kaotusele reageerimas. Foto: Jean-Francois Monier / AFP / Scanpix

Valitsev Prantsusmaa meister Paris Saint-Germain tunnistas võõral väljakul eelmise hooaja karikavõitja Rennes'i 1:2 paremust.

Kohtumine algas PSG jaoks ideaalselt kui Edinson Cavani viis kaitsja suurest prohmakast valitsevad meistrid 36. minutil juhtima.

Rennes ei hakanud pikalt väravat taga nutma ning asus kiiresti vastukäiku leidama ning edu saabuski enne esimese poolaja lõppu 44. minutil, kui M'Baye Niang osavalt seisu viigistas.

Riietusruumist naastes leidis Rennes kohe ideaalse momendi ning Romain del Castillo pealöögist asuti 2:1 juhtima. See jäi ka kohtumise viimaseks väravaks, kuid viimane pooltund oli üsnagi võitluslik ning PSG mängijad teenisid koguni 4 kollast kaarti.

Pärast kahte mänguvooru jätkab Rennes täisedu 6 punktiga kolmandal positsioonil. PSG hoiab kolme punktiga 8. kohta.