Ilves: nüüd on mu teel vaid üks takistus, mina ise

Kristjan Ilves

FOTO: Team Ilves

Kes osanuks tõsimeeli pakkuda, et Kristjan Ilves võib pärast täielikult aia taha läinud hooaega nii ruttu muremõtted unustada ja suu kõrvuni vedada? Igatahes sai 23-aastane kahevõistleja eile õhtul presidendi vastuvõtule minna üdini rõõmsatujuliselt – kaks laagrit koos Norra koondisega on süstinud maailma tippu pürgivasse sportlasesse kamaluga uut eneseusku.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

«Tunnen iga päev, et minu eest hoolitsetakse. Iga pisiasja peale on mõeldud, midagi ei jäeta juhuse hooleks. Ma ei teadnud ju täpselt, mis mind ees ootab, aga nüüd julgen küll öelda: saan töötada teadmisega, et mu teel ei ole peale iseenda ühtegi muud takistust. Ole ise vaid mees. Kõik sõltub ainult minust endast. See on mulle väga suur muutus ja tähtis tunne. Tunne, mida olen juba aastaid oodanud,» ütleb Ilves südamepõhjast.

Ta mõtleb viivu ja lisab: «Tegelikult on isegi keeruline täpselt kirjeldada, kui meeletu energia- ja motivatsioonilaengu kõik mu ümber toimuv tulevikuks annab. Läheb kuidas läheb, tean juba praegu, et sellise võimaluse kasutamata jätmine olnuks viimne idiootsus. See tundub olevat niivõrd õige asi.»

Tagasi üles