Tänak: pärast Sardiinia rallit oli meeskonnas pingeline, nüüd on olukord parem

Saksamaa ralli lõpetamine. Poodium. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES

FOTO: Sander Ilvest

Ott Tänak ja Martin Järveoja võtsid möödunud nädalavahetusel Saksamaa MM-rallil teise järjestikuse rallivõidu. Tänak arvas, et võit oli ülimalt tähtis ka võistkonnale.

«Selline tulemus oli tähtis nii minule kui ma meie võistkonnale. Alles natuke aega tagasi toimunud Sardiinia MM-rallil andsime võidu käest tehnilise rikke tõttu. Sellised olukorrad toovad meeskonda ikkagi pingeid,» rääkis Tänak autospordile.

«Soomes oli meil kaks autot poodiumil ja Saksamaal nüüd juba kolm. Sellised tulemused on meeskonnale ülimalt tähtsad, see annab igale meeskonnaliikmele kõvasti motivatsiooni juurde,» lausus Tänak.

«Ma loodan, et nad mõistavad, et nende raske töö on vilja kandma hakanud. See hoiab neid loodetavasti piisavalt motiveerituna, et edaspidi samamoodi jätkata,» rääkis Tänak.

Autosport üritas Tänaku käest uurida, kas Saksamaa ralli võit mõjutas kuidagi ka tema väljavaateid tuleviku osas, sest teatavasti eestlasel järgmiseks hooajaks lepingut ühegi meeskonnaga sõlmitud pole. Tänak vastas aga kindlalt: «Ei, see ei mõjutanud midagi.»

Tagasi üles
Back