Vägev! Eesti U-17 jalgpallikoondis alistas tugeva Rootsi

Eesti U-17 noortekoondis juubeldamas.
Eesti U-17 noortekoondis juubeldamas. Foto: Facebook: Eesti jalgpall

Noored Eesti kalevipojad alistasid täna TNTK staadionil peetud sõpruskohtumises Rootsi eakaaslased seisuga 3:1.

Esimesel poolajal avasid mänguskoori rootslased, kui 12. minutil sahistas Ludvig Navik väravavaht Georg Mattias Laguse seljatagust. Eestlastel oli sellest hoolimata seitse minutit hiljem vastus olemas, sest koondise kapten Maksim Paskotši viigistas mänguseisu.

Esimese vaatuse lõpus viis Taaniel Usta maarjamaalased juba 2:1 juhtima ning sellise tulemuse pealt suunduti ka vahepausile.

Norbert Hurda hoolealused panid maavõistluse otsustava pitseri teise poolaja 50. minutil, kui täpne oli Daniil Kuraksin. Igapäevaselt FC Flora värve esindav noormees andis esimesele väravale resultatiivse söödu.

Kohtumise lõpus jagus ohtlikke võimalusi mõlemale poolele ning ühel hetkel säras eestlaste puurivaht Lagus ka topelttõrjega, kuid peakohtuniku Reelika Turja lõpuvile tunnistas Eesti 3:1 paremust.