Noored sulgpallurid alustasid EMi edukalt

Toimetas Ville Arike
Eesti koondis EMil Poolas.
Eesti koondis EMil Poolas. Foto: Eesti sulgpalliliit

Eesti kuni 17-aastaste noorte sulgpallikoondis alustas Poolas Gnieznos peetavat EMi võidukalt, alistades Walesi 4:1.

Eestit toitsid hästi paarismängud, kus kõigis kolmes mänguliigis teeniti võidupunkt. Hakatuseks olid Ramona Üprus ja Oskar Männik segapaarismängus 2:1 paremad Daniel Clarke'ist ja Jasmine Owenist. Meespaar Tauri Kilk - Mario Kirisma alistas Archie Bulti ja Clarke'i kindlalt 2:0 ning naispaar Catlyn Kruus - Üprus Oweni ja Aimie Whitmani samuti 2:0, ehkki viimane geim pakkus kõvasti närvikõdi (25:23).

Noormeeste üksikmängus võitis Kilk Bulti 21:7, 21:16, neidudest kaotas Whitmanile 21:11, 20:22, 10:21.

Homme hommikul kohtub Eesti Fääri saartega, kes oli täna 3:2 parem Armeeniast. Alagrupi viies liige on eeldatav soosik Tšehhi. Veerandfinaali pääseb ainult grupivõitja.