Eesti naiste jalgpallikoondis kaotas EM-valikmängus Venemaale

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Foto: Raul Mee

Eesti naiste jalgpallikoondis kaotas ka teise EM-valikmängu, jäädes 0:4 alla Venemaa koondisele.

Moskvas peetud kohtumises alustasid koduväljakul mänginud venelannad kohe aktiivselt ning 10. minutil viis Nelli Korovkina Venemaa 1:0 mängu juhtima. Avapoolajal lõi Venemaa eest värava ka Marina Fjodorova.

Teisel poolajal jätkas Venemaa kohtumise domineerimist ning 57. minutil lõi Korovkina oma teise värava selles kohtumises. Mängu lõppseisuks vormistas 82. minutil Alina Mjagkova 4:0.

Valisarja avamängus kaotas Eesti naiskond koduväljakul ülitugevale Hollandile 0:7 ja nii on Eestil hetkel tabelis 0 punkti. Järgmistes valikmängudes mängitakse aga Türgi ja Kosovoga, kes peaksid olema Eesti naiskonna jaoks jõukohasemad vastased.