Luis Suarez: Neymar tegi kõik, et naasta Barcelonasse

Neymar (ülemine) ja Luis Suarez.

FOTO: Manu Fernandez / AP

Jalgpallisuve kõige kuumem nimi oli Neymar, kes tahtis Pariisi Saint-Germainist lahkuda, kuid jätkab vähemalt talveni valitseva Prantsusmaa meistri ridades.

Kas ta seal ka mänguaega teenib, pole teada, sest PSG president ähvardas brasiillase treeningväljakutele saata. Neymar lahkus Barcelonast 2017. aasta suvel maailmarekordilise 222 miljoni euro eest Prantsusmaa suurklubisse, kuid juba toona hoiatasid meeskonnakaaslased brasiillast, et ta peaks jääma Hispaaniasse.

«Me rääkisime sellest omal ajal. Me ütlesime talle, et pole paremat kohta kui Barcelona. Kuid see oli tema otsus, mille ta langetas,» ütles praegune Barcelona ründaja Luis Suarez, kes avaldas hiljutises intervjuus kanalile Fox Sports Radio, et Neymar proovis suvel Kataloonia tippklubiga liituda. «Ta tegi kõik, et naasta siia.»

Barcelona tänavune hooaeg on alanud keeruliselt. Tiitlikaitsja hoiab koduses meistriliigas kolme vooru järel nelja punktiga kaheksanda kohta. Suarez ja Barcelona tähtründaja Lionel Messi on olnud vigastustega kimpus. Katalaanide parimaks väravalööjaks on kerkinud seni kaks tabamust kirja saanud Antoine Griezmann, kes liitus Barcelonaga möödunud suvel.

Tagasi üles