Nõlvak–Tiisaar tunnistasid 32 parema seas Šveitsi esinumbrite paremust ning langesid konkurentsist

Kusti Nõvak ja Mart Tiisaar.
Kusti Nõvak ja Mart Tiisaar. Foto: FIVB

Eile MK-sarja finaaletapil Roomas maailma neljanda paari alistanud Kusti Nõlvak–Mart Tiisaar kohtusid täna Šveitsi duoga Adrian Heidrich–Mirco Gerson, kes paiknevad edetabelis 24. positsioonil. Pingelise heitluse järel tunnistasid eestlased vastaste 1:2 paremust.

Tänane mõõduvõtt võrdselt ning esialgu kumbki suuremat kui kahe punktiga eest ei spurtinud. Avageimi lõpp kuulus siiski šveitslastele, kes tulemusega 21:17 kohtumist juhtima asusid.

Eestlased pead norgu ei lasknud ning jätkasid lahingut ning kiiresti suudeti juhtohjad enda kätte võtta. Kohe oli ka tulemus teine ning 21:16 võiduga viidi mäng otsustavasse geimi.

Kahjuks ei suutnud eestlased hoogu viimasesse geimi edasikanda ning kohtumise lõpetas Šveitsi duo ründelöök, mis tõi seisuks 15:12.

Järgmise vastasena ootab 16 parema seas šveitslasi maailma teine paar Venemaalt Vjatšeslav Krasilnikov/Oleg Stojanovski.