Võrkpallikoondis läheb EMile vastu mõõduka optimismiga

Carl-Robert Puhm
Renee Teppan hüppab võimsalt blokki. FOTO: Tairo Lutter
Renee Teppan hüppab võimsalt blokki. FOTO: Tairo Lutter Foto: Tairo Lutter

Eesti meeste võrkpallikoondis pidas eile viimase Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri eelse kohtumise. Tallinnas võõrustati Euroopa tippu kuuluvat Bulgaaria koondist ja vastu tuli võtta 1:3 kaotus.

Geimid lõppesid Eesti poolt vaadates 16:25, 25:21, 21:25 ja 26:28. Peatreener Gheorghe Creţu ütles mängujärgselt, et kohtumine oli ettevalmistusprotsessi silmas pidades väga vajalik: «Bulgaaria on tugev vastane. Kvaliteedilt kindlasti parem meeskondadest, kellega seni mänginud olime. Mul on väga hea meel, et saime nii hea vastase enne finaalturniiri Tallinna tuua.»

Creţu sõnul ta mänguga päris rahule ei jäänud, aga meeskonna hetkeseis on treeneri hinnangul hea. «Esimese geimiga ma rahul ei ole. Näitasime seal vastase vastu liiga suurt austust.