Dener Jaanimaa koduklubi alistas Meistrite liiga võitja

Dener Jaanimaa (palliga)
Dener Jaanimaa (palliga) Foto: Noah Wedel / imago images / Noah Wedel/Scanpix

Dener Jaanimaa koduklubi Zaporižžja Motor pidas täna SEHA-liiga kohtumise valitseva Meistrite liiga tiitlikaitsja Skopje Vardari vastu. Mäng lõppes 32:31 eestlase kasuks, vahendab Käsipall24.ee.

Motor kasutas mängu alguses kodusaali eelise hästi ära ja kümnendaks minutiks juhiti 4:1, siis aga ärkas ka Vardar ning 18. minutiks oli tablool viigiseis 7:7. Poolaja lõpp edenes võrdselt, kui kumbki pool teisele midagi lihtsalt ei andnud ning seisuks jäi 13:12. Dener viskas esimesel perioodil seitse viset, millest realiseeris neli ning andis kaks resultatiivset söötu.

Võitjate kasuks viskas Pukhouski 6, Vujovic 5 ja Dener, kes teisel poolajal ei mänginud, neli väravat. Vardari poolt oli Timur Dibirov parim skoorija kuuega ning Atman ja Kristopans lisasid viis.