Tänak: Hyundai muutub üha tugevamaks, me peame samaga vastama

Ott Tänak

FOTO: LAVadinho / imago images / PanoramiC/Scanpix

Rallimaailm on sõitnud Türki, et mõõtu võtta sealsetel kruusateedel. MM-sarja juhtiv Ott Tänak kiitis ralli eel konkurente, kuid keskendub eelkõige oma tegutsemisele. 

Olgugi et Toyotad teenisid Saksamaalt kolmikvõidu, näitas edasiminekut ka Hyundai. Enne rehvipurunemist oli kõrges mängus Ott Tänakuga heitlemas Thierry Neuville. «Saksamaal oli edukas ralli, aga Hyundai muutub paremaks. Nad on üha tugevamad ja peame samaga vastama. Meil on küll väike punktiedu, aga miski pole veel kindel,» rääkis Tänak.

Õigele spordimehele omaselt läheb Tänak alati rallit võitma ega hakka kuidagi ennast tagasi hoidma. «Kavatsen igal rallil täiest jõust pingutada. On veel liiga vara, et punkte säästma hakata, statistikaga tegeleda või vastastega mängida, seega keskendun igal rallil Thierry ja Sebastiani oma selja taga hoidmisele,» jagas Tänak mõtteid Türgi ralli eel. 

Türgi ralli algab juba homme ning lõppeb pühapäeval, 15. septembril. Kogu rallist teeb Postimees otseblogi. Katsetest otseülekandeid näeb nii Postimehest kui ka Kanal 12 vahendusel. 

Tagasi üles