Poola nahutas Tšehhit ja jätkab Eesti alagrupis täiseduga

Poola võrkpallifännid EMil.

FOTO: cev.eu

Neljas riigis jätkuval võrkpalli EMil selgus eile kaks järgmist play-off'i pääsejat, need on Poola ja Serbia. D-alagrupis sobis Poola 3:0 võit Tšehhi üle Eestile.

Eilse õhtu viimases matšis mänguks ei läinud, sest tšehhid said geimides ainult 18, 12 ja 15 punkti. 15 punkti toonud Wilfredo Leoni vedamisel on Poolal täisedu, 3 võitu ja 9 punkti. Järgnevad Holland ja Ukraina 2 võidu ja 6 punkti ning Tšehhi ja Montenegro 1 võidu ja 3 punktiga. Võiduta jätkav Eesti kohtub täna kell 21 Amsterdamis Hollandiga. Ukraina oli eilses esimeses mängus 3:1 üle Montenegrost.

B-grupis kindlustas edasipääsu Serbia 3:1 võiduga Hispaania üle. Samas grupis sai Saksamaa tähtsa 3:0 võidu Austria üle.

C-grupis sai EMidel riigi kõigi aegade esimese võidu Põhja-Makedoonia, alistades Valgevene 3:1. Edasipääsu juba varem taganud Venemaa oli 3:0 üle Soomest. Täiseduga jätkavate Venemaa ja Sloveenia seljataga säilib kõigil teistel veel edasipääsuvõimalus.

A-grupis lõi edasipääsu juba taganud tiimide heitluses Prantsusmaa Bulgaariat 3:0. Kreeka võitis Rumeeniat 3:1 ja astus sammu play-off'i suunas.

Tagasi üles