Nõmme Kalju põrmustas Tallinna Kalevi

Nõmme Kalju peatreener Roman Kožuhhovski võib tänase võiduga Tallinna Kalev üle rahule jääda. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti meistriliiga 30.vooru kohtumises Nõmme Kalju ja Tallinna Kalevi vahel alistasid nõmmekad Hiiu staadionil ligi 120 pealtvaataja ees kalevlased 6:0 (3:0).

Kalju tegi sotid selgeks juba esimesel poolajal ja seda nelja minuti jooksul. Igor Subbotin lõi 13. minutil avavärava, realiseeris minut hiljem penalti ning 17. mänguminutil sai jala valgeks Kalju uus-meremaalasest täiendus Max Andrew Mata. Esimene poolaeg lõppeski 3:0.

Kohe teise poolaja alguses (47. minut) lõi Mata veel ühe värava. Seejärel oli väravalöömise kord Aleksandr Volkovi käes, kes sahistas samuti kaks palli Kalevi väravavõrku. Kõigepealt oli ta 76. minutil täpne 11 meetri karistuslöögi realiseerimisel ning 81. minutil vormistas lõppseisuks 6:0.

Teises täna lõppenud kohtumises oli Paide Linnameeskond parem Viljandi JK Tulevikust 4:0.

Laupäeval kell 16 mängivad oma 30. vooru kohtumise Tallinna FCI Levadia ja Narva Trans.