Eesti noortekoondis kaotas kodusel turniiril Sloveeniale

Tehvandi staadion võõrustas U17 koondiste jalgpalliturniiri, vastamisi olid Eesti ja Sloveenia.

Eesti jalgpalli U17 koondis kaotas kodusel UEFA sõprusturniiril teises kohtumises Sloveeniale 0:2.

Kuigi Eesti noortekoondis lootis just sellest kohtumisest punktiarvet avada, siis tänane kohtumine osutus siiski liigselt keeruliseks. Sloveenia asus kohtumist 33. minutil juhtima, kui värava lõi Tjaš Begic.

Teisel poolajal löi Sloveenia sarnase värava esimese poolaja omale – karistusalas tekkinud segaduse järel suutis Nick Perc palli lihtsa koha pealt karistusalast väravavõrku saata ja nii ühtlasi Sloveeniale 2:0 võidu tuua.

Eesti alustas turniiri 0:2 kaotusega Portugalile. Teisipäeval jääb Eesti U17 koondisel pidada veel üks kohtumine kui Tartus Tamme staadionil kohtutakse tugeva Hispaaniaga, kes täna 2:1 Portugalist jagu sai.