Inglismaa kõrgliiga: vähemuses Arsenal tegi võimsa tagasituleku, Liverpool alistas Chelsea

Aleks Lesk
Pierre-Emerick Aubameyang.
Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: SCOTT HEPPELL / REUTERS

Täna peeti Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 6. vooru kohtumised, kus võidurõõmu said tunda nii Liverpool kui ka Arsenal, Manchester United pidi aga leppima kaotusega.

Arsenal kohtus koduväljakul Aston Villaga. Avapoolajal jäädi kaotusseisu ning Ainsley Maitland-Niles teenis ka punase kaardi. Vaatamata sellele suudeti teisel poolajal kaotusseisust tänu Pepe Nicolasi ja Calum Chambersi väravatele välja tulla. 84. minutil tõi karistuslöögist Arsenalile 3:2 võidu Pierre-Emerick Aubameyang.

Liverpool alistas võõrsil 2:1 Chelsea. Avapoolajal lõid Liverpooli eest väravad Trent Alexander-Arnold ning Roberto Firmino. Teisel poolajal suutis kuii N’Golo Kante Chelsea kaotusseisu vähendada, kuid kohtumine lõppes Liverpooli 2:1 võiduga.

Manchester United kaotas võõrsil mängides 0:2 West Ham Unitedile. West Hami väravad lõid Andriy Yarmolenko ja Aaron Cresswell.  Crystal Palace ja Wolves leppisid 1:1 viiki.