Sten Sokk: muret teeb tsentri puudus

Sten Sokku näeb algaval hooajal taas Kalev/Cramo mängu juhtimas. FOTO: TAIRO LUTTER / PM/SCANPIX BALTICS

Sten Sokk on taas, pärast hooaega Kreeka esiliigas Thessaloniki Iraklises, pallimas kodumaal Kalev/Cramo ridades. Eesti koondise tagamängija ei teinud saladust, et huvi tunti ka teistest klubidest.

«Oli ka muid pakkumisi. Kõigepealt oli juttu Tallinna Kaleviga, kuid pärast, kui olin käed suure Kaleviga löönud, siis tuli ka Kreekast paar arvestatavat pakkumist, mida oleks võinud kaaluda. Kuid ma olin juba Cramoga käed löönud ning enam ei olnud midagi teha. Aga ega ma ennast pahasti ei tundnud, et kreeklastele ära ütlesin, sest Kalev mängib ikkagi VTB-s ning Eestis on ta ikka väga hea klubi, kus mängida,» sõnas 30-aastane Sokk.

Kogenud tagamees rääkis, et vigastused on meeskonna muidu superhead sisekliimat pärssinud.

«Meeskonna sisekliima on väga hea. Palju eestlasi ka satsis, see teeb asja rõõmsamaks. Vigastused on natuke pärssinud seda meeleolu. Ja see, et terve võistkonnaga pole saanud mitu mängu juba mängida. Need on asjad, mis võivad hooaja alguses võib olla pisut tagasi meeskonda hoida. Eelkõige tulemuste näol. Kahju on see, et meil ei ole ühtegi tsentrit. Suuri mehi pole. See teeb tegelikult muret. Sellega võib tekkida probleeme. Loodame, et mõni mees saab ruttu terveks,» ütles Sokk.

Enda vormi kohta ütles Sokk, et see võiks ju alati parem olla.

«Kõvasti peab vaeva nägema, nii individuaalselt kui ka meeskondlikult, et VTB-s ja Eesti-Läti Ühisliigas eesmärke saavutada. Et alati võidu peale mängida. Igas elemendis tuleb veel palju tööd teha. Kuid Kalev/Cramos on kihvtid mängijad, head treenerid, loodan ikkagi edukat hooaega,» rääkis Sokk Postimehele.

Tagasi üles
Back