Henri Drell ja Pesaro alustasid hooaega kaotusega

Toimetas Ville Arike
Henri Drell.
Henri Drell. Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket

Täna peeti Itaalia korvpalli meistriliigas hooaja esimene mäng ning Henri Drelli koduklubi Pesaro Basket pidi kodusaalis tunnistama Bologna Fortitudo 80:72 paremust.

Algkoosseisu kuulunud Drelli arvele kogunes 25 minutiga 2 punkti, 3 lauapalli ja 3 korvisöötu. Tema kaheksast viskest tabas paraku ainult üks. Protokolli kanti ka 1 pallikaotus ja 1 isiklik viga.

Mängu esimene poolaeg möödus tasavägiselt, vaheajale mindi Pesaro eduseisul 41:40. Kõik pandi aga paika kolmandal veerandajal, mille kogenud Fortitudo võitis koguni 26:7 ja asus juhtima 66:48. Lõpuveerandil jõudis Pesaro lähemale, kuid reaalset võiduvõimalust ei tekkinud.

Pesaro resultatiivseim oli 22 punktiga ameeriklasest mängujuht Jaylen Barford. Ühtlaselt tegutsenud võitjaist jõudis viis meest kahekohalise arvu punktideni, parimana kogus tsenter Ed Daniel 17 silma.

Siim-Sander Vene koduklubi Varese võõrustab neljapäeval avamängus nädalavahetusel riigi superkarika võitnud Sassarit. Sama tiim on pühapäeval Pesaro järgmine vastane.