N, 30.06.2022

Martin Müürsepp tänas publikut: teie ees oli paganama hea mängida!

Ville Arike
, reporter
Martin Müürsepp tänas publikut: teie ees oli paganama hea mängida!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Martin Müürsepp oma lahkumismängul.
Martin Müürsepp oma lahkumismängul. Foto: Remo Tõnismäe

«Teie ees oli paganama hea mängida!» tänas Martin Müürsepp lõpukõnes tema lahkumismängule Rocca al Mare suurhalli kogunenud rahvast. Võib uskuda, et ta pidas silmas kogu korvpallurikarjääri - eesti publiku ette astus ta esimeste suuremate mängudega veerandsada aastat tagasi.

«Nüüd on need kartused möödas,» ohkas Müürsepp mängule tagasi vaadates kergendatult. «Peatreener tegi väga hea töö, andis kõigile võimalust vahepeal puhata!»

Kas teda võib ka kunagi veel korvpalliväljakul näha? «Jalaga on probleeme, neli polti on sees. Teatud tempos võib vanainimeste kossu ju mängida,» vastas Müürsepp.

Tema Dream Team mängis Tallinna Kalevi nime kandnud veidi nooremad vastased üle, Müürsepa sõnul sportlikust hasardist liiga palju rääkida ei saanud. «See oli minut-minuti haaval suur testimine. Teatud kiirusel oli võimalik asju teha. Lugesin meestele sõnad peale, et nad ei läheks viskele liiga kiiresti, kui mina olen alles napilt üle poole väljaku jõudnud. Kolmenegi läks täna sisse - ja viimane vise pidanuks samuti minema! Üldiselt võib rahule jääda, rahvas toetas meid soojalt.»

Juba homme õhtul Kalev/TLÜ meeskonda Rapla vastu platsile juhtiv Müürsepp tõdes, et liiga suurt pidu täna õhtul ei tule. «Mis pidu siin ikka - teeme väiksed õlled ja ajame juttu. Mõni mees läheb juba hommikul lennukile, mõni tuleb ka Rapla-mängu vaatama.»

Märksõnad
Tagasi üles