Järelvaadatav: Selver võitis Credit24 meistriliiga põnevusmängus Jekabpilsi

Credit 24 meistriliigas tegi täna avalöögi Tallinna Selver, kes võõrustas Jekabpilsi Lušit. Selver võitis kaks esimest geimi 25:23, 25:19, kuid kaotas kaks järgmist 21:25, 31:33. Otsustavas geimis olid eestlased paremad 15:8 ja võitsid kogu mängu 3:2.

Selveri parim punktitooja oli tšehh Matej Šmidl 26 punktiga, Oliver Orav arvele jäi 21 punkti.

Viimastel aastatel on kulla ja karra ära jaganud pigem Saaremaa, Pärnu ja Tartu meeskonnad, kuid Selver tahab jätkuvalt kõrges mängus kaasa rääkida. Hooajale on võimalik anda lendstart, sest esimesed mängud saab pidada koduses Audentese saalis lätlaste vastu.

Täna võõrustab veel Saaremaa kell 17 Tartu Bigbanki, kell 19 alustavad Läti klubid RTU/Robežsardze ja Biolars/Jelgava.

Pühapäeval toimub kaks mängu. Kell 17 võõrustab Pärnu VK Jēkabpilsi ja kell 19 Selver Limbažit.

Kõik Eestis toimuvad mängud on otsepildis nähtavad Postimehes, Kanal 12 kannab üle viit põhiturniiri kohtumist ja play-off'i.