Meistriliigasse naasnud Tarva esimene kodumäng lõppes kaotusega

Toimetas Ville Arike
Hetk mängust Rakvere Tarvas - Pärnu Sadam.
Hetk mängust Rakvere Tarvas - Pärnu Sadam. Foto: Ain Liiva / Virumaa Teataja

Kõrgemasse seltskonda naasnud Rakvere Tarva korvpallimeeskonna esimesele Eesti-Läti liiga kodumängule kogunes Kastani Arenale tuhatkond inimest, kuid võidurõõmu seekord veel maitsta ei õnnestunud - Pärnu Sadamale kaotati 61:74.

Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille külalised võitsid 24:10 ja asusid juhtima 62:45. Pärast seda võõrustajad enam tõsiset vastast ei ohustanud.

Võitjaid vedasid Jeremiah Paige 18 ning viimane täiendus, lätlane Ernests Kalve kõigest 20 minuti jooksul toodud 15 punktiga (lisaks 8 lauapalli). Tarva edukamad olid Rain Veideman 16 ja varem mitu hooaega Pärnus mänginud Tormi Niits 15 punktiga.

Hooaja avamängu olid Läti klubide vastu võitnud nii Pärnu kui ka Tarvas, seega jätkavad «sadamapoisid» täiseduga.