E, 3.10.2022

PM Minskis. Vassiljev videointervjuus: post oli vales kohas!

PM Minskis. Vassiljev videointervjuus: post oli vales kohas!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

EM-valikmängus Valgevenega Eesti koondise kaptenipaela kandnud Konstantin Vassiljev rääkis mängujärgses intervjuus oma luhtunud väravavõimalusest. Vassiljev sai 18. minutil Sergei Zenjovilt suurepärase söödu, kuid koondise kapteni esimene löök lendas posti. Pall põrkas õnnelikult Vassiljevile tagasi, kuid teise löögi lõi eestlane tühjast väravast üle.

Esimene punkt on tabelis, kas oled rahul või mitte?

Kuidas võtta. Mul oli hea võimalus värav lüüa ja valgevenelastel oli paar head võimalust, mida nad ära ei löönud. Arvan, et võime ikkagi rahul olla. See tulemuse värk on selline, et see meeskonniti erineb. Sakamaa ja Brasiilia tahavad kogu aeg maailmameistriks tulla - see on tulemus. Meie jaoks on mõnikord viigid väga väärtuslikud, et oma eneseusku tagasi saada. Meil on uued näod koondises, see mäng oli neile tugev väljakutse. Valgevenelased ei ole papist poisid. Võõrsilt teenitud punkt on meile alati väärtuslik.

Sinu enda võimalus või võimalused. Kas seal oli probleem see, et «Kostja, kastist väljas» oleks pidanud need löögid tegema?

Ei, post oli natukene vale koha peal. Tegelikult õnnestus meil väga hea rünnak. Sergei andis väga söödu ja sain sama tempo pealt ühe puutega lüüa. Vastased olid juba ära mängitud. Teise löögi puhul pidin natukene pidurdama ja keha jäi palli alla.

Pigem on sul kahju esimesest või teisest löögist?

Ilusam oleks olnud, kui esimene läinuks sisse, aga teine jääb kripeldama.

Milliste emotsioonidega lähete Saksamaale vastu?

Headega! Iga päev ei saa selliste vastastega mängida. Tegu on tippmeeskonnaga, kes mängib head jalgpalli. Meie jaoks on see võimalus end proovile panna. Ees ootab raske mäng, aga peame õnnelikud olema, et meil selline võimalus tuleb.

Märksõnad
Tagasi üles