Tarvas alistas koduväljakul TLÜ/Kalevi

Toimetas Indrek Raudkivi
Tommy Hamilton IV (vasakul) kerkis tänases matšis TLÜ/Kalevi vastu Rakvere Tarvase resultatiivsemaks Foto: www.facebook.com

Täna kohtusid Rakvere Spordihallis Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumises kohalik Tarvas ja Tallinna TLÜ/Kalev. 500 pealtvaataja ees peetud mängu võitis Tarvas 80:76 ning sai ühe kaotuse kõrvale esimese võidu.

Avaveerandi võitis lätlase Juris Umbraško juhendatav Tarvas 20:17. Kuigi teisel veerandil alustasid Martin Müürsepa hoolealused «väikesest» Kalevist 5 järjestukuse punktiga, juhtis Tarvas poolajavileks 40:37. Virumaalast resultatiivseim oli nende Chicagost pärit täiendus, 24-aastane keskmängija Tommy Hamilton IV 14 punktiga.

Kolmandal veerandajal olid paremad 17:19, neljandal veerandajal kiskus juba päris punktpunkti mänguks. Viimasel minutil kui vahe oli 79:76 Tarva kasuks, kaotas TLÜ/Kalevi mängija Karl Johan Lips 13 sekundit enne lõpusireeni palli. Egert Haller vormistas vabaviskest lõppseisuks 80:76.

Võitjate poolel oli resultatiivseim Tommy Hamilton IV 24 punkti ja 9 lauapalliga, Tanel Sokk viskas TLÜ/Kalevi kasuks 21 punkti.