PM Kataloonias. Neuville: ma ei saa Tänaku liitumist Hyundaiga kinnitada, aga mulle see meeldiks

Thierry Neuville

FOTO: Hyundai Motorsport GmbH

Thierry Neuville on Kataloonia MM-rallil avapäeva järel teine ning hetkel veel MM-tiitli võitmiseks suurt lootust ei näe. Seoses Tänaku Hyundaisse mineku osas ei suutnud Neuville selget vastust anda, kuid kinnitas, et temale see meeldiks.

«Tunnen end tänase päeva järel väga hästi. Ei uskunud, et suudan liidrile nii lähdal olla. Oleme varasematel aastatel näinud, et esimesed startijad kannatava väga. Hommikul aitas niiske tee meid natuke, pärastlõunal surusime kõvasti, see töötas päris hästi,» rääkis Neuville rallipäeva lõpus.

MM-tiitli võitmisesse on Neuville'il usk olemas, kuid suuri lootusi ta selleks endiselt ei näe:«Ralli on pikk, Tänak on kõikidest Hyundaidest maas, mis on minu jaoks positiivne, aga seis võiks olla ka parem.»

Rääkides väidetavast Tänaku ühinemisest Hyundaiga hakkas belglane muhelema:«Ma ei tea sellest midagi... ma ei saa midagi kinnitada, mina ei tea midagi. See võiks olla minu jaoks hea liigutus, ta on tugev meeskonnakaaslane. Eks me näeme tulevikus, kas see kuulujutt vastab tõele. Mul ei oleks selle vastu midagi.»

Tagasi üles