Ime kordub taas? Leicester City mängumees: oleme tipus selleks, et siia jääda

Leicester City mehed väravat tähistamas.

FOTO: ALASTAIR GRANT/AP

2016. aastal Premier League'i võiduga tervet spordimaailma šokeerinud Leicester City sai eile hakkama järjekordse suursaavutusega, kui Inglismaa kõrgliigas alistati Southamptoni ametivennad tulemusega 9:0.

Leicesteri raudvara Jamie Vardy üleajal löödud penalti tõi staadioni tulikirjale 9:0, mis tähistab Inglismaa kohalikul tšempionaadil rekordi kordumist. 24 aastat tagasi nüpeldasid Manchester Unitedi superstaarid samasuguse skooriga Ipswich Towni.

Eilne võit kindlustas klubile liigatabelis kolmanda positsiooni. Manchester Cityst ja FC Liverpoolist jäädakse maha vastavalt ühe ja viie punktiga. Kui paljud spordifännid ennustavad Leicester Cityle lühikest lendu, siis meeskonna kaitsja Ben Chilwell on teisel arvamusel. 

«Liigas ootavad kõik, et Leicester City väärataks, kuid oleme tipus selleks, et siia jääda,» sõnas 22-aastane inglane enesekindlalt. «Tabeli esimeses osas paiknemine on suur privileeg ning terve tiim tahab siin ka edaspidi püsida. Treeningutel sunnime teineteist pidevalt pingutama ja ka peatreener ei tee hinnaalandusi.»

«Meil on kõik head eeldused olemas, seda kinnitab riietusruumis tunnetatav enesekindlus,» andis noor Chilwell aimu, et tema koduklubi pole heade tulemustega kaugeltki lõpetanud. 

Tagasi üles