Valgevene tennisetäht teenis Hiinas hooaja kolmanda WTA turniirivõidu

Sabalenka võidutrofeega.

Valgevene tennisist Arina Sabalenka võidutses Hiinas Zhuhais peetud WTA tenniseturniiril (WTA 14.), kui alistas finaalis hollandlase Kiki Bertensi (WTA 10.) tulemusega 6:4, 6:2.

Kahe reketi vaheline heitlus kestis tund aega ja 16 minutit, selle aja jooksul suutis Valgevene sportlane kolmel korral Bertensi servid murda. Viimases geimis jättis Sabalenka realiseerimata kolm matšpalli, kuid suutis sellest hoolimata kohtumise võita.

Ässasid servisid mõlemad mängijad kolm ning lihtvigu tegid 14. Topeltvigu kirjutati 21-aastase Sabalenka arvele kaks ja hollandlane Bertens teenis neli.

Turniirivõit tähistab Sabalenka jaoks selle hooaja kolmandat triumfi, sest jaanuaris ja septembris suutis ta samuti ennast Hiina (Shenzhen ja Wuhan) võistlustel esikohale mängida.