Ronaldo: mängiksin ainult tähtsates kohtumistes

Cristiano Ronaldo

FOTO: Giuseppe Maffia/UK Sports/SIPA/Giuseppe Maffia/UK Sports/SIPA

Maailma üks parimaid jalgpallureid Cristiano Ronaldo teatas, et sooviks mängida ainult olulistes mängudes, kui see oleks tema teha. 

«Ma ütlen teile, et mängiksin ainult tähtsates kohtumistes. Näiteks rahvuskoondises ja meistrite liigas. Siiski, austusest oma tööandja vastu, annan endast parima kõikides lahingutes, kus ma väljakule astun,» rääkis tähtmängija Prantsusmaa meediale. 

Ronaldo on üks ajaloo parimaid väravalööjaid ning tema arvel on kõikide liigade peale koguni 701 väravat. «Sellise saavutuseni jõudmiseks peab olema väga palju talenti. Lisaks peab pööraselt trenni tegema, sest midagi ei kuku kellelegi taevast kätte,» rääkis Ronaldo, kuidas nii heaks väravakütiks on võimalik saada. 

Ronaldo on oma karjääris esindanud suurklubisid nagu Manchester United, Madridi Real ja Juventus. Sestap mängitakse väga palju tema võistkondade vastu kaitsest lähtuvalt ja mõnikord lausa n-ö «bussi parkides». «Ma ei taha küll kellelegi midagi halvasti öelda, aga minu arust pole see õige suhtumine. Milleks tulla mängule, kui ei soovitagi võita. Olen ründava jalgpalli austaja ja jään ka selleks,» arvas Ronaldo. 

Tagasi üles