Padise ei jätnud Tabasalule suurt võimalust

Käsipall.
Käsipall. Foto: Marko Saarm

Naiste käsipalli karikavõistlustel alistas tänases veerandfinaalseeria avamängus tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise esimest hooaega mängiva Tabasalu naiskonna.

Avapoolaja järel olid Padise naised juhtimas 20:9, lõppseisuks vormistati 43:20. Võitjate parimana viskas Polina Gorbatsjova 10 väravat, Maarja Põldver lisas 9 tabamust. Tiitlikaitsja poolt panustas Marie Urvik veel 7 väravaga, Veronika Londaku arvele jäi 5 ning Anastasia Londaku kontosse 3 väravat. Kaks tabamust said kirja nii Eliisabet Põldver, Kim Ly Hoang, Mari Pihelgas kui Inna Baranova, ühe värava viskas Janeli Patrail.

Tabasalu väravaviskajad: Teele Utsal 10, Kerli Jõks 5, Merit Moro ja Simona Koppel 2, Gertu Jõhvikas 1.

Veerandfinaalide võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes, korduskohtumine toimub 10. novembril.