Järelvaadatav: Saaremaa alistas koduväljakul kindlalt Jelgava

Võrkpalli Balti liigas alistas Saaremaa koduväljakul Jelgava Biolars/Olainega 3:0.

Alles eile Riia Ülikooli alistanud Saaremaa ei näidanud tänases kohtumises kordagi väsimuse märke. Kohe avageimis suudeti olla ilusasti mängus ning geimivõit võeti numbritega 25:17

Teises geimis näitas Saaremaa aga juba oma tõelist võimu - Jelgaval lasti kogu geimiga teenida vaid kümme punkti. Ka kolmas geimi kuulus kindlalt Saaremaale numbritega 25:15.

Enne kohtumist:

Liigatabelis kolmandat positsiooni hoidev Saaremaa on esimese seitsme mänguga kogunud kuus võitu ja ühe kaotuse. Sama võitude-kaotuste suhtega hoiab esimest kohta Tartu BigBank ja teist positsiooni Jekabpils.

Jelgaval pole hooaja algus kõige parem olnud, sest seitsme vooruga on tabelis ainult kaks võitu. Viimasest neljast kohtumisest on lahkutud alati kaotajana.

Saaremaa ja Jelgava on omavahel mõõtu võtnud kuuel korral ning kõikidest lahingutest on Eesti meeskond kuiva 3:0 võiduga välja tulnud.

Sedapuhku võib Saaremaa ülesanne keerulisem olla, kuna alles eile tuli heidelda Riia Tehnikaülikooliga.