Chelsea ja Borussia imede õhtu

Ville Arike
Dortmundi mängija Achraf Hakimi tõusis võiduväravat tähistades väljakut ja tribüüni eraldavale barjäärile.
Dortmundi mängija Achraf Hakimi tõusis võiduväravat tähistades väljakut ja tribüüni eraldavale barjäärile. Foto: Kirchner/christopher Neundorf Via Www.imago-images.de/Scanpix

Kui jalgpalli Meistrite liigas peetakse ühel õhtul kaheksa mängu, võib ikka midagi juhtuda. Teisipäeval juhtus suisa kahes mängus rohkem kui vaja. Amsterdami Ajaxi mängijad said paari minutiga kaks punast kaarti ning meeskond mängis Londoni Chelsea vastu 4:1 edu 4:4 viigiks. Dortmundis jäi kohalik Borussia Milano Interi vastu poolajaga taha 0:2, kuid vapustavalt jätkates võitis lõpuks 3:2.

Alustame Londonist. Ajax kontrollis võõrsil peetud kohtumist esimese tunni jooksul täielikult. Selle ajaga teeniti 4:1 eduseis ja võit tundus käegakatsutav. «Peaksime võtma kokku Ajaxi suurepärase esituse Chelsea vastu, kuid ei saa, sest üks mees (kohtunik – toim) varastas meilt kõik,» lajatas pärast mängu Ajaxi kapten Dušan Tadic.