Suur Kalev purustas Eesti-Läti liigas Müürsepa Kalevi

Kalev/Cramo fännid.
Kalev/Cramo fännid. Foto: Sander Ilvest

Kalev/Cramo korvpallimeeskond alistas Eesti-Läti liiga kohtumises Tallinna Kalev/TLÜ 111:65.

Kalev/Cramo võttis mänguohjad enda kätesse kohe avaveerandil, kui sisse mängiti 10-punktiline eduseis. Ka teisel veerandajal Kalevi domineerimine jätkus ning poolajale mindi juba suure Kalevi 53:33 eduseisus.

Teisel poolajal Cramo jalga gaasipedaalilt ei tõstnud ning Kalev/TLÜ pidi leppima 46-punktilise kaotusega.

Võitjate resultatiivseim oli Janari Jõesaar 17 punktiga. Kristjan Kitsing lisas 15 ning Martin Paasoja 14 silma. Cramo eest tegi debüüdi ka meeskonnaga värskelt liitunud ameeriklane Calvin Godfrey, kes 17 minutiga 12 punkti tõi.

Väikse Kalevi parim oli Michael Buchanan 16 punkti ja viie lauapalliga.

Kalev/Cramo jätab turniiritabelis seitsme võidu ja ühe kaotusega neljandal kohal. Kalev/TLÜ paikneb ühe võidu ja seitsme kaotusega eelviimasel ehk 14. kohal.